Zapraszamy do naszych gabinetów stomatologicznych w Łodzi i Zgierzu. Świadczymy usługi z zakresu medycyny zachowawczej oraz ortodoncji, a także protetyki i stomatologii estetycznej.

Zachęcamy do lektury przygotowanych przez nas informacji, które powinien przeczytać każdy przed wizytą w naszym gabinecie. W krótkich artykułach m.in. wyjaśniamy na czym polega leczenie i usuwanie zębów w narkozie.

  • Leczenie i usuwanie zębów w narkozie
    Zabieg ten odbywa się pod nadzorem specjalisty w dziedzinie intensywnej terapii i kardiologii. Kompleksowe usługi stomatologiczne w tym systemie umożliwiają wyleczenie zębów (nawet kilku jednocześnie) w maksymalnie komfortowych warunkach i relatywnie krótkim czasie.
  • Protezy w ramach umowy z NFZ
    W ramach podpisanej przez nasze kliniki umowy z NFZ mamy w naszej bogatej ofercie darmowe protezy. Problem ten dotyczy najczęściej osób starszych ale nie tylko. Nasza protezy to wysokiej jakosci produkty które teraz dzięki finansowaniu ich z NFZ mogą bez trudu trafić do zerokiego grona potrzebujacych pacjentów.
  • Stomatologia i protetyka estetyczna
    Dział ten zapewnia pacjentom doprowadzenie uzębienia do zadowalającego stanu estetycznego. W skład licznych zabiegów wchodzą np.: uzupełnienia/ wypełnienia ubytków, zdejmowanie kamienia, wybielanie zębów. W naszych gabinetach stosujemy tylko sprawdzone korony i protezy renomowanych firm japońskich i amerykańskich. Polecamy korony i protezy porcelanowe ze względu na wysoką jakość wykonania, dużą odporność na uszkodzenia ale również ze względu na walory estetyczne.

Nasze gabinety są przystosowane do leczenia zębów z narkozą, dzięki temu możemy nieść pomoc osobom cierpiącym na dentofobię oraz tym, którzy nie mogą być znieczuleni w sposób tradycyjny.