A-dent świadczy kompleksowe usługi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz estetycznej, a także protetyki.

Od wielu lat specjalizujemy się w leczeniu zębów pod narkozą. Umożliwia to kompleksowe, szybkie i bezbolesne wyleczenie wielu zębów lub usunięcie zbędnych. Zabieg  pod kontrolą specjalisty anestezjologii i intensywnej terapii.

Zabiegi w pełni monitorowane z pomiarami EKG, wysycenia hemoglobiny tlenem, kontrolą tętna i ciśnienia.

W ciągu 20 lat wykonano z sukcesem w naszych gabinetach ok. 3000 zabiegów w narkozie.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego gabinetu dentystycznego.

 • Stomatologia
  Stomatologia to dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem zębów, przyzębia. Innym określeniem lekarza stomatologa jest dentysta. Stomatologia zachowawcza jak sama nazwa mówi wiąże się z profilaktyką. Zrozumiałym jest fakt że częste kontrole uzębienia u dentysty pozwolą nam w porę wykryć małe ubytki czy wczesne stadium próchnicy,a szybka interwencja zaoszczędzi nam sporo czasu i pieniędzy. Przeglądy stomatologiczne w naszych przychodniach wykonywane są bezpłatnie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty. Materiały jakie wykorzystujemy do pracy takie, jak np. materiały wypełniające, znieczulenia, kompomery to profesjonalne produkty renomowanych firm. Wieloletnie doświadczenie pozwoliła nam osiągnąć najwyższy poziom świadczonych usług stomatologicznych. Każdy pacjent, który trafi do nas zostanie zdiagnozowany i wyleczony nie odczuwając przy tym dyskomfortu.
 • Protetyka (protezy w ramach umowy z NFZ)
  Protetyka to dział stomatologii zajmujący się odbudową uzębienia naturalnego przy pomocy materiałów sztucznych zwanych protezami. Jest to równie ważny aspekt dla osób starszych które z upływem lat tracą uzębienie jak i dla osób które z powodu choroby czy wypadku utraciły swoje zęby. Nasze kliniki gwarantują Państwu wykonanie protez z najlepszych materiałów idealnie dopasowanych dla każdego pacjenta. W roku 2013 podpisaliśmy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia także wykonujemy protezy w oparciu o refundację i w związku z tym pacjenci nie płacą za protezę. Chętnie pomożemy Państwu w temacie protetyki.
 • Protetyka estetyczna
  Służy ona ogólnie mówiąc poprawie wizualnej stanu naszego uzębienia. W dziedzinie tej powszechnie stosuje się korony porcelanowe, licówki, mosty porcelanowe. Korony porcelanowe to protetyczne uzupełnienia pomagające odbudować strukturę (kształt) zęba. Licówki to określenie stosowane do tzw. cieniutkich płytek ceramicznych które również są uzupełnieniem protetycznym. Stosuje się je głównie na zębach przednich. Mosty porcelanowe są swojego rodzaju uzupełnieniem uzębienia. Są one mocowane na stałe do pozostałości zęba naturalnego. Mosty protetyczne są alternatywą dla protez wyjmowanych.
 • Pedodoncja
  Pedodoncja to określenie odnoszące się do leczenia stomatologicznego dzieci. Ważne jest to, aby lekarz stomatolog miał odpowiednie podejście do małego pacjenta. Ponieważ działamy ponad 15 lat, posiadamy bardzo duże grono stałych pacjentów. Bardzo dużą uwagę zwracamy na to, aby od najmłodszych lat uczyć dzieci, jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej. Dzięki temu, w dorosłym życiu, będą mogły cieszyć się pięknymi, zdrowymi zębami.
 • Leczenie i usuwanie zębów w narkozie
  Specjalizujemy się w leczeniu zębów pod narkozą. Znieczulenie ogólne stosuje się najczęściej w przypadku, kiedy planowany zabieg jest bardzo trudny do znieczulenia miejscowego. Kolejnym wskazaniem do podania narkozy jest silny stres u pacjenta, który uniemożliwia wykonanie najprostszego zabiegu. Bardzo często metoda znieczulenia ogólnego jest polecana także podczas zabiegów wykonywanych u dzieci i osób niepełnosprawnych. Podczas każdego zabiegu obecny jest anestezjolog, który czuwa nad pacjentem. Dzięki tej metodzie możemy leczyć bardzo ciężkie przypadki oraz kilka zębów na raz.
 • Wybielanie zębów
  Potocznie uważa się, że wybielanie zębów jest procesem szkodliwym dla szkliwa. Otóż nie, dzisiejsze komponenty do wybielania cechują się bardzo dobrą jakością i nie szkodzą zębom. Podczas wybielania zębów, specjalny żel nałożony na zęby wchodzi w reakcję z odpowiednimi promieniami świetlnymi i oczyszcza szkliwo. Wykonanie zabiegu zajmuje około godziny i wystarcza na rok do 2 lat. Trwałość efektów wybielania zębów zależy od nawyków żywieniowych pacjenta oraz higieny jamy ustnej. W życiu codziennym nasza dieta ma wielkie znaczenie jeśli chodzi o zabarwienia zębów, bo np. osoby pijące dużo kawy, palące papierosy, jedzące słodycze, które zawierają różnego rodzaju barwniki, są bardziej narażone na zmianę zabarwienia zębów. Tu z pomocą przychodzi wybielanie uzębienia, które jako działanie estetyczne znacznie poprawia stan naszego uzębienia, a także nasze samopoczucie.
 • Stomatologia estetyczna
  Każdy z nas marzy o pięknym uśmiechu. Teraz umożliwia nam to stomatologia estetyczna. Nasza przychodnia A-dent świadczy kompleksowe usługi z zakresu stomatologii estetycznej. Zajmujemy się nie tylko wybielaniem zębów, ale także zdejmowaniem kamienia oraz uzupełnieniem ubytków. Dzięki stomatologii estetycznej zyskujemy piękne, równe zęby, a także pewność siebie i dobre samopoczucie. Nasz gabinet świadczy również usługi z zakresu protetyki estetycznej.
 • Ortodoncja
  Ortodoncja do dział stomatologii zajmująca się korygowaniem wad zgryzu. To dentysta często kieruje pacjenta do ortodonty w celu potwierdzenia i ewentualnej korekty takiej wady. Często niezbędnym jest noszenie aparatu, na jedną ze szczęk – górną lub dolną.

Podczas pracy korzystamy tylko i wyłącznie z najlepszych i sprawdzonych wypełnień, produkowanych w USA i Japonii.